16 Дек 2021, 12:07

Гарік Корогодський сховав 1000000 в новій книзі

Фрік, бізнесмен та письменник Гарік Корогодський написав нову книгу. «Червона книга Гаріка» — третя у серії «Як витратити мільйон…», що стала абсолютним бестселером в Україні.

Нова історія Гаріка про спогади, з якими немає сил розлучитися. П’яне весілля. Направлений у обличчя пістолет. Перший великий бізнес та перші великі проблеми. Про маму, яка знає краще. Ба, яка знає, що знає ще краще. Батьківство для тебе та від тебе. Непохитні дворові правила. Світ, що відкривається. І мільйон, який є, але, зараза, ненадовго.

«Я відійшов від «історій єврейського хлопчика» і написав роман. Звучить самовпевнено, знаю. На його створення пішло 4 роки, останні півтора я жив лише текстом.
Намагався говорити з читачем, якому незнайомий сьогоднішній Гарік. А ще я поговорив із часом. Саме він, безликий час, мій головний співрозмовник. У часу шикарне почуття гумору.
Чи остання «Червона книга Гаріка» у трилогії? Вона третя, і цим все сказано».
Гарік Корогодський

Оформлення книги — метафоричні сни фотохудожника Ярослава Голубчика. Робота над проєктом тривала понад рік. Кожен кадр — спогад, створений у єдиному екземплярі, який неможливо повторити.

«Це проєкт усього життя. Унікальний. Наповнений.
Рік я займався божевільною, творчою роботою: до кожного розділу книги вигадував сюрреалістичний сюжет для ілюстрування, знімав у різних куточках країни, включаючи зону ЧАЕС, робив картинки з елементами оголеної натури.
Усі фотороботи знімалися на чорно-білу фотоплівку. Після ручного прояву негативів картинки друкувалися у техніці літ-друку, що дає унікальні артефакти та непередбачувані результати. Кожна фотографія у книзі – відбиток із чесним тиражем 1/1».
Ярослав Голубчик

Спільно з партнером книги Корогодський влаштовує «Гру на мільйон»: один із читачів «Червоної книги Гаріка» отримає мільйон гривень.

Кожна книга у тиражі має унікальний номер — перепустку в гру. Протягом року відбудеться рандомний відбір 20-ти фіналістів-читачів, з яких під час суперфіналу один переможець отримає 1 000 000 гривень.

Для участі потрібно:

  • вік 21 +;
  • купити книгу;
  • заповнити анкету на сайті kkg.com.ua.

Особисте побажання автора переможцю: «витратити мільйон на щось цікаве, з фантазією».

Начитати на мільйон можна вже сьогодні — «Червона книга Гаріка» вийшла у продаж 16 грудня. Прибуток від продажу книги буде передано до фонду «Життєлюб», який займається всебічною допомогою людям третього віку в Україні.

Автор фото — Max Vadukul

Расскажите друзьям про новость

Новое видео