27 Мар 2008, 14:48

Егор Соболев об обновленном "Деле"

Егор Соболев об обновленном "Деле"

26 марта портал новостей Delo.ua провел перезапуск, изменив дизайн и оптимизировав рубрики. На вопросы относительно редизайна портала ответил Егор Соболев, руководитель проекта Delo.ua.

 

Почему решили сменить дизайн портала "Дело"?

 

Щоб людям було зручніше читати. Все для них, наших шанованих і улюблених читачів.

 

Что поменялось на нем? Появилось ли что-то новое?

 

Ми втілили три ідеї. Перша — з`явилася рубрика "Выбор "Дела". Вона окупувала найкраще місце — зліва вгорі. Це матеріал, який, нам здається, найкращим для читачів і ми йому кажемо: "Зверніть увагу!". Друга новинка — рубрика "Главные новости".

 

Тут все очевидно — діловий портал має дати своїм читачам можливість швидко дізнатися, що сталося і що варто не пропустити, коли нема часу слідкувати за усіма новинами. І третє — ми почали священий похід за досконалістю наших новин. Ціль — щоб за якийсь час новини на Delo.ua не можна було ні з чим сплутати, щоб вони стали зразком.

 

Как Вы считаете, насколько важна онлайн-страница для газеты?

 

Портал — прекрасний спосіб промотувати газету. Газета — потужне джерело ексклюзивних текстів для порталу. А взагалі усі медіа зовсім скоро опиняться в Інтернеті. Газети на папері збережуться як музеї.

 

Будут ли еще какие-то реформы, относительно портала, газеты "Дело" и ее сайта?

 

Головна ціль — почати надавати людям корисну та цікаву інформацію про особисті фінанси та бізнес, яку вони знайдуть тільки на Delo.ua. Так що наше найближче майбутнє — створення ексклюзиву. Обіцяю, з кожнем днем буде цікавіше.

 

Нет ли в планах руководства запустить новые Интернет-ресурсы или печатные приложения?

 

Поки це бізнес-таємниця.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео