16 Июл 2009, 10:08

«Деловая столица» та «Власть денег» скоротили кількість виходів

Ділові тижневики видавничої групи «Картель» – «Деловая столица» та «Власть денег» – перейшли на скорочений графік роботи

«Деловая столица» та «Власть денег» скоротили кількість виходів

Ділові тижневики видавничої групи «Картель» – «Деловая столица» та «Власть денег» – перейшли на скорочений графік роботи, повідомляє "Телекритика".

Нагадаємо, у червні «Картель» розглядав можливість переведення цих видань на двотижневий режим виходу на липень-серпень. Піар-менеджер видавництва Алла Март ще минулого тижня стверджувала, що рішення досі не прийнято. Проте вже 22 червня вийшов спарений номер тижневика «Деловая столица» (№25-26). Наступний з'явився 6 липня, він був так само спарений (№27-28).

Вочевидь, продавців газетних кіосків не попередили про зміну графіку виходу, оскільки на прохання продати свіжий номер газети вони повідомляють, що видання просто «не вийшло цього тижня». Аналогічна ситуація із журналом «Власть денег»: продавці зазначають, що він не вийшов, хоча, за інформацією "Телекритики", він так само лише перейшов на скорочений графік.

Зміна кількості виходів пов'язана зі скороченням рекламної активності влітку. Джерела видання повідомили, що «Картель» розглядає можливість відповідного скорочення заробітної плати. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео