20 Май 2015, 07:47

Дафна Сосновская, PRODIGI, о расширении своих возможностей с помощью опыта

Дафна Сосновская, Creative Group Head PRODIGI, поделилась в Facebook своими мыслями о креативе и своим опытом.

Дафна Сосновская, PRODIGI, о расширении своих возможностей с помощью опыта

Дафна Сосновская, Creative Group Head PRODIGI, поделилась в Facebook своими мыслями о креативе и своим опытом. 

К̶р̶е̶а̶т̶и̶в̶ ̶ц̶е̶ ̶т̶в̶о̶р̶ч̶і̶с̶т̶ь̶.̶ Креатив — це можливість вирішувати задачі, відхиляючись від прямого мислення. Як ви розумієте, універсальних методів вирішення цих самих задач — не існує. Зате завжди є потреба розширювати свої можливості. Досвідом. Його якість визначається дуже просто. Якщо він виглядає як ґуля, болить як ґуля і повторювати такого не хочеться — це точно відмінний досвід. Тим не менш, вчитись на чужих помилках приємніше. Ось деякі важливі висновки, до яких я дійшла шляхом відмінного пережитого досвіду:

1. Отримавши бриф, ніколи не починай роботу над ним, допоки він не перестане викликати у тебе питання. Дратуй оточуючих, ламай мозок, став дурні питання, роби все, аби максимально чітко зрозуміти — на кого, для кого, з чим і, головне, навіщо ти працюєш над цим завданням.

2. Інтернет — безодня інформації та натхнення. Саме тому, ніколи не думай над ідеями з його допомогою. Сліпий крок у темну прірву — це самогубство. У світі, де існує все, придумати неіснуюче можна тільки не знаючи, що саме існує (хвилинка цитат Кличко)

3. Якщо протягом 30 хвилин до тебе не прийшла жодна, навіть найпростіша ідея як вирішити задачу — ти не зрозумів завдання.

4. Ніколи не переставай ставити питання і критикувати. Якщо ти знайшов ваду у своїй ідеї, або в її реалізації — цю ваду знайде і хтось інший. Чим більше запитань та критики ти застосуєш до власних ідей, чим більше багів ти знайдеш та пофіксиш, тим більш відповідний до брифу і вагомий продукт ти зможеш дати світові.

5. Овертайми, асапи, факапи, стреси, творчі конвульсії, мозгові затори (змінено редакцією), будь-які форми прагнення смерті та решта збочень, незрозумілих більшості людства, свідчать про те, що ти на вірному шляху. Якщо ж ти чуєш у своїй голові питання: "Що я тут роблю?" — все це просто не для тебе.

Не існує ресурсів, що просто допоможуть створити чудову ідею. Немає каналів, які розкажуть про те, як стати унікальним чи хоча б непоганим креативником. Немає жодної книги, яка б зробила тебе спеціалістом. Чим більше таких ти зможеш назвати, тим менш креативним виявишся.

Розширюйте межі сприйняття всім, що потрапляє до поля вашого зору. Нехай це буде інструкція з використання жувальної гумки чи глибинна життєва філософія про те, як побудувати міцні стосунки, якщо ви Скорпіон за знаком зодіаку. Всі речі в світі мають сенс, котрий важливо не знайти, а саме зрозуміти. Якщо це неможливо — просто спробуйте припустити, яким був бриф і що він мав вирішувати. Насолоджуйтесь дурницями і творіннями. Не робіть остаточних висновків і працюйте із задоволенням!

Расскажите друзьям про новость

Новое видео