11 Сен 2008, 10:46

«Цифра» знову відміняється

Антимонопольний комітет України України офіційно рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» відстрочити термін переходу на цифрове мовлення не менш, ніж до 30 квітня 2009 року

«Цифра» знову відміняється

Антимонопольний комітет України України офіційно рекомендував ЗАТ «Воля-Кабель» відстрочити термін переходу на цифрове мовлення не менш, ніж до 30 квітня 2009 року. Про це йдеться в повідомленні АМКУ.
 
«Відтак у абонентів, які ще не перейшли на цифровий формат, має бути можливість користуватися послугами кабельного телебачення в аналоговому форматі», — роз’яснюють автори повідомлення. Нагадаємо, переведення абонентів на так званий «цифровий пакет» супроводжується вимкненням аналогового сигналу.
 
Водночас, Комітет звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України щодо необхідності погодити перенесення терміну переходу ЗАТ «Воля-Кабель» на цифрове мовлення, який збігав 1 лютого 2009 року. Це дозволить як абонентам, так і провайдеру краще підготуватися до зміни формату мовлення.
 
Даним рекомендаціям передувало детальне дослідження, яке провів Комітет, реагуючи на скарги мешканців Оболонського району столиці щодо дій ЗАТ «Воля-Кабель».
 
«Антимонопольний комітет із розумінням ставиться до необхідності впровадження перспективних технологій в кабельному телебаченні. Проте ми жорстко наполягаємо на тому, щоб цей процес відбувався цивілізовано, в рамках закону, із чітким дотриманням прав споживачів, адже за порушення цього доведеться відповідати. Ми вимагаємо, аби компанія «Воля-Кабель» якнайшвидше виконала наші рекомендації, покликані захистити інтереси киян, та розраховуємо на виважену позицію Нацради у цьому питанні. Іншого ми не вбачаємо», — зазначив Перший заступник Голови Комітету Юрій Кравченко.
 
Наразі, йдеться у повідомленні, Комітет продовжує розгляд справи щодо правомірності дій ЗАТ «Воля-Кабель» на ринку доступу до телепрограм. Остаточну оцінку діяльності провайдера Комітет надасть за результатами розслідування та виконання рекомендацій.Расскажите друзьям про новость

Новое видео