11 Май 2021, 12:17

Благодійний Insta-фільтр збирає кошти на будівництво культурного об’єкта про сміття

Соціальний проєкт «Україна без сміття» та діджитал агентство FFFACE.ME запустили благодійний Instagram-фільтр у межах проєкту FFFACE SOCIAL. Кожне сторіз із фільтром «Sortobozhenka» приноситиме 5 грн на будівництво культурного об’єкта на ВДНГ, що популяризуватиме роздільний збір відходів. 

Благодійний флешмоб пройде з 11 по 24 травня. Сервіс швидкої доставки їжі Rocket став першим брендом-благодійником, який підтримав цю ініціативу.

За кожну опубліковану сторіз від користувачів із фільтром «Sortobozhenka» Rocket, а потім і інші бренди-партнери перераховуватимуть благодійні 5 гривень у скарбничку «України без сміття». Що більше сторіз зроблять користувачі, то більший благодійний внесок після завершення флешмобу отримає УБС. 

Усі зібрані кошти УБС використає на будівництво нового культурного об’єкта на ВДНГ, що об’єднає в собі Станцію сортування, Музей переробки та споживання, open air простори для арт-подій і безпластиковий фермерський ринок.

Зробити благодійне сторіз для УБС просто:

1. Використати благодійний фільтр «Sortobozhenka»

2. Обов’язково відмітити в сторіз Rocket (@rocket.ukraine) і УБС (@nowasteukraine).

Організатори кампанії FFFACE SOCIAL запевняють, що завдяки такій механіці кожен може стати благодійником і відчути цінність свого внеску, просто зробивши сторіз. А амбасадором бренду чи фонду нарешті зможуть стати не тільки відомі блогери й інфлуенсери, а й звичайні користувачі Instagram.

Дмитро Корнілов, співзасновник та СЕО FFFACE.ME: «Ми пропонуємо унікальну механіку благодійних проєктів, долучаючись до якої бренд-спонсор працює в межах звичного CPA-формату, тобто платить тільки за рекламну дію. Окрім того, що такий бренд-спонсор допомагає робити добру справу, він ще й отримує найактивніше з можливих розміщень – інтеграцію в сторіз звичайних юзерів. Саме тому FFFACE SOCIAL – єдиний рекламний інструмент, що дозволяє автоматизовано співпрацювати зі звичайною аудиторією по CPA-моделі. Так бренд, із одного боку, виходить на нові аудиторії та створює позитивний контекст про себе, а з іншого – сплачує тільки за результат. І, нарешті, всі кошти йдуть не до цукербергів, а на важливу для українців справу».

Ініціатива FFFACE SOCIAL закликає бренди інвестувати не в рекламні кабінети соцмереж, а у благодійні проєкти. Такі кейси безпрограшні для всіх: бізнес отримує рекламні охоплення та підвищує лояльність клієнтів, додаючи хорошу історію у свій портфель добрих справ, соціальний проєкт отримує фінансову підтримку для розвитку, а користувачі інстаграму — оригінальний контент, що підкреслює їхні цінності.

FFFACE.ME уже проводили такі кампанії з благодійними проєктами «Життєлюб», «Агенти крові», UAnimals, Нетакаякіншівона.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео