07 Окт 2021, 11:27

BetterMe випустили подкаст про те, як підтримувати людей з проблемами психічного здоров’я

До Всесвітнього дня психічного здоров’я, який щороку відзначається 10 жовтня, BetterMe: Mental Health презентує подкаст про те, як підтримувати людей з різними психічними проблемами. Подкаст націлений на те, щоб збільшити суспільну обізнаність, розвинути у слухачів емпатію та розповісти про особливості спілкування з людьми, які мають психічні проблеми.

Часто ми взаємодіємо з людьми, що перебувають у різних психічних станах, і для нас не завжди очевидно що робити, коли справа доходить до делікатних питань.

Сьогодні близько мільярда людей страждають від психічних розладів. Та з якихось причин статистику [щодо багатьох проблем психічного здоров’я] часто занижують. Як наслідок, близько 3 мільйонів людей помирають щороку від зловживання психотропними речовинами, а кожні 40 секунд на планеті одна людина вчиняє самогубство.

Коли йдеться про охорону здоров’я, в усьому світі проблемам психічного характеру приділяють найменше уваги і пандемія не сприяє покращенню ситуації. Нині, коли весь світ відчуває невпевненість у завтрашньому дні, як ніколи раніше необхідно приділити увагу тим, кому це найбільше потрібно.

У подкасті розповідають про те, як:

  • підтримувати людей, що страждають від розладів харчової поведінки, депресії та емоційного вигорання;
  • допомагати жертвам насильства;
  • не нав’язувати іншим свою допомогу;
  • дбати про своє благополуччя та багато іншого.

BetterMe створили подкаст у співпраці з психологами. Тож користувачі отримають доступ до науково підтвердженої інформації та практичних порад для кращого розуміння потреб людей з психічними проблемами та налагодження стосунків.

Подкаст буде доступний в додатку BetterMe: Mental Health безкоштовно з 3 по 31 жовтня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео