17 Апр 2007, 08:45

BBC America запроваджує оригінальну побудову сітки мовлення

BBC America запроваджує оригінальну побудову сітки мовлення

Американський кабельний канал BBC America розкрив подробиці своєї нової сітки мовлення, в якій буде багато так званих тематичних вечорів, орієнтованих на різні демографічні групи, повідомляє Media Resources Management. 

Президент ВВС
Worldwode America Гарт Ансієр, який почав керувати американським підрозділом ВВС у березні, заявив, що компанія перебуває у процесі повної трансформації і перебудови сітки мовлення. 

Відтепер ВВС
America фокусуватиметься на наданні американській аудиторії сучасних виключно британських програм з особливим акцентом на інформаційному мовленні. Ансієр вирішив перебудвати сітку для того, аби ввести в неї тематичні блоки між 8 і 10 годинами вечора. Один із цих блоків – Murder Mondays – присвячений програмам кримінального характеру. Щовівторка пізній прайм відведено блоку Nitro, орієнтованому на чоловіків. Вечірні тематичні блоки у середу орієнтовані переважно на жінок, четвергові – присвячені видатним особистостям, із програмами за їхньою участю Пятничний вечірній блок знову присвячений темі криміналу. У пізньому ефірі «надприродної суботи», як називають її автори нової сітки, виходитимуть програми Jeckyll i Torchwood. Неділя відтепер буде на каналі днем кінопоказу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео