29 Фев 2008, 12:00

3 березня – міжнародний семінар

3 березня – міжнародний семінар

Семінар «Розвиток медіа в Європі та Україні: орієнтири для порядку денного»триватиме з 10:00 до 16:20 в конференц-залі готелю «Київ» (Київ, Грушевського 26/1). Захід є спільним проектом МГО «Інтерньюз-Україна», Ради Європи й Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президенті України.
 
Мету семінару організатори окреслюють як обговорення ситуації медіа-сфери в Україні, основних засад її розвитку, законодавчих ініціатив у сфері медіа, досягнень та перспектив телерадіомовлення в Україні.
 
Експертну підтримку надаватимуть Тарас Петрів (Голова Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі, Президент фундації «Суспільність»), Ігор Курус (Перший заступник Голови Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення України), Йогана Фел (Європейський представник Баварського органу контролювання комерційного мовлення), Річард Кнубен (Голова проектів Європейського альянсу зі стандартів у рекламі) і Домінік Лілє (Генеральний директор Європейської асоціації рекламних агентств).
 
Організатори покривають дорожні витрати учасників (потяг і автобус, за наявності квитків), мешкання в готелі й харчування, а також надають матеріали семінару й канцтовари. Участь у круглому столі за попередньою реєстрацією.
 
Для реєстрації необхідно заповнити наведену анкету й надіслати її до 18.00 29 лютого координаторові проекту Дарії Вожовій на , чи факсом 8(044) 458-44-40, 501-92-03. Мобільний тел. – 8(067) 944-71-20

 

Реєстраційна анкета: 

Назва організації
ПІБ учасника (прізвище, ім’я, по батькові)
Посада
Номер мобільного телефону
E-mail
Номер телефону, факсу організації

Расскажите друзьям про новость

Новое видео