07 Мар 2018, 11:31

25 квітня 2018 року в Києві пройде ювілейний iForum.

За 10 років iForum став візитною карткою української ІТ-сфери та суміжних галузей. 

Ювілейний iForum  — це:

  • величезний фаховий івент, який 10 років проводиться на волонтерських засадах силами найактивніших ІТ-компаній
  • понад 10 тисяч відвідувачів
  • близько 100 компаній-учасників експозони
  • 10 тематичних напрямів
  • понад 150 авторитетних спікерів
  • ексклюзивна зона «Місто майбутнього» — прототип «розумного» міста з інноваційними розробками, які можна протестувати власноруч.

Новинка №1 — трендовий напрям «Блокчейн». Він охопить теми застосування технології блокчейн, криптовалют та  нового інструменту із залучення капіталу ICO. Надпопулярні сьогодні теми можна буде не лише прослухати, але й обговорити за кавою.

Новинка №2 — напрям Digital Fun. Він акумулює всі теми цифрових технологій індустрії розваг: YouTube і стримери, онлайн-кінотеатри і радіостанції, кіберспорт і відеоігри. Справжній рай для геймерів, розробників, авторів та користувачів відеоконтенту.

Новинка №3 — фінал Першого в Україні конкурсу біомедстартапів, реєстрація команд на який ще триває. Цей конкурс має виявити українські біомедстартапи та наблизити їх до світової дискусії про викорстання нових технологій у медицині — таких як штучний інтелект, доповнена реальність, телемедицина, інтернет речей, блокчейн, великі дані тощо.

Напрям «Інновації» —приз глядацьких симпатій минулого року — на ювілейному iForumʼі продовжіть інформувати про останні новинки зі світу експоненційних технологій у новому форматі від команди SingularityU Kyiv.

Стійким фаворитом останніх років залишається напрям «Освітні технології майбутнього». Тут йтиметься про новітні підходи в організації персональної та колективної освіти та еволюцію освітніх інституцій. 

Напрям «Стартапи», де щороку обговорюють теми, які хвилюють молодих підприємців (інвестиції, стратегії виходу на ринки, екосистеми підтримки стартапів тощо), наближається за популярністю до «трьох китів» iForumʼу: «Бізнесу», «Реклами» і «Технологій». Саме з цих напрямів десять років тому почалася перша конференція. Читайте також інтерв'ю з батьком iForum Олександром Ольшанським про смерть друкованих ЗМІ та трансормацію виробництва контента.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео