11 Сен 2019, 14:34

1+1 media відкриває фотовиставку #забутипровік

18 вересня в БУХТА Art Space (Річковий вокзал «Київ») відбудеться офіційне відкриття фотовиставки 1+1 media в рамках проекту #забутипровік. Над світлинами працювала Вікторія Квітка – відомий київський фотограф. Для всіх охочих виставка буде відкрита 19-27 вересня, з 11:00 до 21:00. Проект реалізован в рамках соціальної кампанії по боротьбі з ейджизмом «Люди Ідей+. #забутипровік».

У арт-просторі будуть представлені фото 29 героїв, які стали учасниками циклу мотивуючих історій. Серед них – Народні артисти України Володимир Горянський, Остап Ступка, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка, кореспонденти ТСН Костянтин Грубич і Андрій Цаплієнко, креативний продюсер 1+1 Анатолій Єрема, брендвойс нішевих каналів 1+1 media Юрій Коваленко, акторка та модель Наталя Кара та інші.

Мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що можна і після досягнення певного віку залишатись успішними, цілеспрямованими та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятись змінювати сферу діяльності та бути готовими повернути своє життя на 360°.

«Ми, як компанія з розвиненою системою цінностей і роботодавець #1 на ринку медіа, який може “розмовляти” з мільйонами, вирішили взяти вектор на протидію ейджизму і, зокрема, трудовій дискримінації. Недостатньо просто говорити про проблему, тому ми збираємо навколо себе компанії однодумців, які готові діяти рішуче та викорінювати проблему вікової дискримінації, починаючи з себе. Фотовиставка #забутипровік – один з елементів кампанії, за допомогою якого ми показуємо, що бути в елегантному віці – це не страшно, а дуже навіть красиво», – коментує Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media.

Окрім фотографій героїв, на відвідувачів виставки чекають освітні лекції, екскурсії та інтерактиви. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео