Перший діловий припинив мовлення
15 Май 2007, 06:40

Перший діловий припинив мовлення

14 травня о 20.05 припинено мовлення на Першому діловому каналі, який належить народному депутатові Ігорю Шкірі (Партія регіонів). За словами журналіста Олександра Соболя, колишнього працівника каналу, екс-випускового редактора програми «Бізнес ONLINE», причиною страйку стала значна заборгованість власника перед працівниками каналу. 

Випусковий редактор економічної редакції Першого ділового Ярослав Загреба відмовився коментувати ситуацію. Поки що «ТК» не змогла додзвонитися і пану Шкірі (депутат не брав трубку), а його помічниця Тетяна Полубенець на прохання «ТК» прокоментувати ситуацію на Першому діловому, заявила, що є помічником депутата «по государственн
ым вопросам», а ситуація на телеканалі є «его коммерческими делами». 

Олександр Соболь пояснює гру в мовчанку менеджменту телеканалу настійливими вимогами власника «не
выносить сор из избы». Заборговані гроші є додатковою мотивацією для працівників зберігати мовчанку. 

За дві години після початку страйку в ефірі телеканалу, замість «матрасу», з’явилися телевізійні заставки та рекламні ролики.

Формула №1 успіху в спортивному маркетингу!

Приєднуйся 10 вересня до Sport Marketing Marathon — марафону стратегій, метрик і рішень, які ведуть бренд до подіуму!

Кейси інтеграцій з різними видами спорту, інфлюєнс-механіки, вимірювання PR та багато іншого.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Расскажите друзьям про новость

Новое видео