У ювелірного бренда PANDORA в Україні новий директор | Назначения на MMR
Logo MMR base

У ювелірного бренда PANDORA в Україні новий директор

09 сентября 2020

Генеральним директором компанії Amadeo призначено Євгенію Чижевську. На даній позиції вона розвиватиме один із бізнесів Групи компаній MTI в сфері роздрібних продажів виробів всесвітньо відомого ювелірного бренду Pandora — компанію Amadeo.

До того, як очолити компанію Amadeo, Євгенія Чижевська займала позицію комерційного директора INTERTOP Ukraine — лідера українського ринку omni-fashion ритейлу.

«На посаді генерального директора Amadeo Євгенія Чижевська зосередиться на реалізації стратегії бренду, розвитку компанії як кращого ритейлера ювелірних виробів, підвищення ефективності бізнес-процесів і поліпшенні клієнтського досвіду», — прокоментував призначення директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.

Її попередниця Євгенія Бут займала посаду генерального директора Amadeo з 2016 року. За цей час показник знання марки Pandora в Україні зріс до 80%. База лояльних клієнтів збільшилася з 20 до 225 тисяч. Бренд зайняв абсолютну першість в категорії «Браслети і намистини». В 2018 році компанія стала переможцем UKRAINIAN E-COMMERCE AWARDS в номінації «Вибір споживачів в категорії Кращий Інтернет-магазин».

Нагадаємо, Amadeo — єдиний ексклюзивний дистриб’ютор всесвітньо відомого бренду PANDORA в Україні та Казахстані. Він входить до Групи компаній MTI та керує 50 роздрібними магазинами на території України і 22-ма в Казахстані.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
09 сентября 2020, 12:30