25 Июл 2007, 11:17

Віктор Янукович доручив створити в кожному міністерстві систему інформаційного реагування на надзвичайні ситуації

Віктор Янукович доручив створити в кожному міністерстві систему інформаційного реагування на надзвичайні ситуації

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович доручив створити в кожному міністерстві систему інформування громадян і ЗМІ у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Таку пропозицію Глава Уряду висловив, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів України.

Як повідомив Віктор Янукович, питання реагування посадових осіб в умовах надзвичайних ситуацій, їхніх дій і здійснення інформаційної політики буде розглянуто під час засідання Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, кожен міністр повинен визначити у своєму міністерстві відповідального співробітника за здійснення інформаційної політики в умовах надзвичайної ситуації. “Ми підійдемо до цього питання системно, його відпрацюємо. Я просив би всіх міністрів визначити, хто буде відповідати за інформаційну політику в кожному міністерстві при виникненні надзвичайних ситуацій. Як буде працювати інформаційна система. Хто буде відповідальний за те, щоб надавати таку інформацію в ЗМІ”, — підкреслив Прем’єр-міністр.

За словами Прем’єра, необхідність такої інформаційної системи очевидна. “Аварія у Львівській області засвідчила, що в нас іноді не вистачає досвіду, і ми робимо помилки. Але дуже важливо, щоб ми їх вчасно виправляли. І в цій ситуації найважливішу роль відіграє інформаційна політика”, — наголосив Віктор Янукович.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео