02 Окт 2008, 13:53

У Львові розпочався VIII міжнародний економічний форум

У Львові розпочався VIII міжнародний економічний форум «Європейське партнерство - відкриті можливості». На відкриття Форуму прибуло близько 300 осіб з 12 країн світу. Гостей та учасників Форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Форум триватим

У Львові розпочався VIII міжнародний економічний форум

У Львові розпочався VIII міжнародний економічний форум «Європейське партнерство — відкриті можливості». На відкриття Форуму прибуло близько 300 осіб з 12 країн світу. Гостей та учасників Форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. Форум триватиме протягом 2 та 3 жовтня.

 

Фокусом Форуму стане обговорення стабільного розвитку регіонів як основи для росту національних галузей економіки. Крім того, у Львові будуть представлені провідні об'єкти української інфраструктури. Зокрема, йдеться про об'єкти, пов'язані з проведенням Євро-2012 і проекти інвестування в об'єкти культурної спадщини. При цьому будуть враховані нові можливості співробітництва України із країнами Європи й обміну досвідом у процвітаючих галузях.

 

Міський голова Львова Андрій Садовий, відкриваючи VIII  Львівський міжнародний економічний форум, зазначив: «Я сьогодні з впевненістю можу сказати, що Львів є одним з лідерів в Україні з активізації співпраці з міжнародними фінансовими інституціями. Це Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, німецький  банк KfW, з якими ми стоїмо на передодні підписання важливих угод, які дадуть можливість місту змінити «обличчя» громадського транспорту та пришвидшити реконструкцію доріг. Львів не байдужий і міжнародним донорським організаціям».

 

З часу остатнього економічного форуму місто залучилось підтримкою таких поважних інституцій як німецький фонд технічної допомоги GTZ та Програма добросусідства та партнерства Європейського союзу. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, для Львова співпраця з такими партнерами, це не лише нові фінансові ресурси. Це також інноваційний підхід до проектів, сучасний менеджмент і якісний контроль.

 

Нагадаємо, що організаторами VIII Львівського міжнародного економічного форуму «Європейське партнерство — відкриті можливості» виступили Львівська облдержадміністрація, Львівська обласна і Львівська міська ради.
 
 
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео