20 Авг 2007, 14:14

Президент вважає журналістів гарантами чесних виборів

Під час сьогоднішньої прес-конференції Віктор Ющенко закликав учасників передвиборчих перегонів привчатися до політичної культури. 

«Давайте прямувати праведною політичною чесною дорогою, яка тільки через пряме законне політичне змагання визначає в Україні переможців. Ніякі інші трюки, ніякі інші спекуляції не повинні бути інструментарієм сьогоднішніх політиків. Давайте привчатися до політичної культури.  

Безумовно, вибори будуть чесні, у відповідності до законодавства, бо є закон. Я переконаний, у рядах правоохоронців, у рядах структур правоохоронних позиція змінюється в контексті святості відношення до закону. І є ви – журналісти з вільним демократичним словом. Є Президент. Кінець кінцем, є здорове українське суспільство, яке не дозволить будь-якої фальсифікації виборів», — зазначив він у своїй промові.  

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Прес-конференція тривала годину і транслювалася в ефірі двох загальнонаціональних каналів – Першого національного та 5 каналу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео