31 Июл 2007, 07:52

Михайло Бродський звинуватив Романа Скрипіна у крадіжці сайту 5 каналу

Михайло Бродський звинуватив Романа Скрипіна у крадіжці сайту 5 каналу

Прес-служба Михайла Бродського розповсюдила коментар лідера Партії вільних демократів щодо використання колишнім шеф-редактором 5 каналу, а нині медіа-директором «РБК-Україна» Романом Скрипіним доменного імені http://5tv.com.ua/ для створення нового медійного проекту.

«Вчинок Романа Скрипіна щодо сайту 5 каналу варто розглядати не інакше, як примітивну крадіжку менеджментом, у даному випадку тодішнім, частини чужої власності з метою особистої наживи», – йдеться у заяві.

Звертаючись до Романа Скрипіна, Михайло Бродський закликав його схаменутися і добровільно повернути сайт 5 каналу «законному володарю». «Ще півтора року тому в інтерв'ю «Телекритиці» Роман заявив, що вважає своє «ім'я та репутацію найвагомішими за все інше», а «принципи моральності  важливішими, ніж особисті інтереси». Кращого приводу підкріпити свої красиві слова реальним вчинком годі й шукати», – заявив пан Бродський. 

Роман Скрипін відкидає звинування у крадіжці, оскільки, за його словами, весь контент сайту залишився у власності телеканалу. «Я не вважаю, що доменне ім’я є сайтом. А те, як сталося, що
5tv.com.ua більше не є сайтом 5 каналу, я вже пояснював: тодішнє керівництво на пропозицію зареєструвати доменне ім’я відреагувало типовою фразою «нашо нам це потрібно?».  Тож, довелося реєструвати на фізичну особу, якою був Скрипін Р.А. Сподіваюся, використання цієї адреси протягом доволі тривалого часу принесло 5 каналові користь».

Нагадаємо, що сайт 5 каналу тепер має адресу
http://5.ua, яка функціонує вже досить давно. Водночас, слід зазначити, що пошукові сервери досі видають адресу http://5tv.com.ua на запит «5 канал», тож відвідуваність щойно відкритого веб-проекту Романа Скрипіна є доволі високою.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео