01 Апр 2008, 06:40

«Інтер» запустив віртуального ведучого

«Інтер» запустив віртуального ведучого

У вівторок, 1 квітня, в інформаційній програмі «Подробности» телеканалу «Інтер» дебютує «віртуальний» ведучий, змодельований за технологією комп’ютерної 3D-графіки.
 
Про це повідомив «Телекритику» представник топ-менеджменту «Інтера», який побажав залишитись неназваним, побоюючись гніву прес-служби.
 
За словами джерела, «віртуальні ведучі – це технологія майбутнього, і канал «Інтер», як лідер українського телепростору, повинен був прийти до цього першим». Зображення, розроблені за останнім словом комп'ютерних технологій, майже не відрізнятимуться від реальних людей. У Західній Європі ця технологія використовується з початку 2000-х; зокрема, Асоціація преси Великої Британії ще 8 років тому випустила в ефір віртуальну ведучу Ananova.
 
За словами представника каналу «Інтер», такі ведучі мають «масу переваг», пов’язаних як із зовнішнім виглядом та дикцією, так і з вартістю утримання. Тепер телеканал може дозволити собі подвійне або навіть потрійне ведення випусків новин без додаткових витрат.
 
«Ми розпочали процес поступового переходу до віртуальних ведучих ще 7 травня 2007 року, — каже джерело «ТК». – Тому для наших глядачів остаточний перехід на цю технологію не буде несподіванкою. Можливо, вони цього зовсім не помітять». Представник топ-менеджменту також зізнався, що «генеральна репетиція» виходу в ефір комп’ютерного ведучого вже відбулась під час останнього випуску програми «Подробиці тижня».
 
Поки що новація буде запроваджена лише у новинах, проте, за словами джерела, «з огляду на величезні можливості, які відкриває сучасний стан розвитку технологій штучного інтелекту, «Інтер» розглядає можливість переходу на віртуальних ведучих і в інших проектах».
 
Не виключено, що однією із сфер застосування штучного інтелекту стане оперативний менеджмент телеканалу, оскільки, як свідчить розміщене на сайті rabota.ua кілька тижнів тому оголошення, охочих обійняти посаду директора (СЕО) «Інтеру» знайти поки що не вдається.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео