14 Сен 2007, 14:33

«Інтер» і «Комерсант» розійшлися з миром

«Інтер» і «Комерсант» розійшлися з миром

ТОВ "Український медіа-проект", власник 61% акцій телеканала "Интер" повідомляє про врегулювання судової суперечки з газетою "Комерсант-Україна" через підписання мирової угоди. "Український медіа-проект" відмовився від подальшого судового розгляду і застосування будь-яких санкцій, переконавшись у тому, що стаття в "Комерсанті" про зміну власника телеканалу "Інтер" не мала замовлений характер, а видання було введено в оману іншими особами", — йдеться в повідомленні компанії.

Світова угода була затверджена ухвалою Печерського районного суду міста Києва 13 вересня 2007 року.

Раніше, 8 серпня в газеті "Комерсант-Україна" був опублікований матеріал, у якому повідомлялося, що співвласник RosUkrEnergo Дмитро Фірташ і співвласник корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Віталій Гайдук стали контролюючими акціонерами найбільшого українського телеканала "Інтер".

ТОВ "Український медіа-проект" є власником 61% акцій АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорація" (телеканал "Інтер"), 90% ТОВ "Кино-тв" (телеканал "Ентер Фільм"), 90% ТОВ "Музика-ТВ" (телеканал "Ентер Музика"), крім того до холдингу входять телевізійні канали К1, К2 і "Мегаспорт", а також інші медіа-активи.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео