AB Games відкрила бібліотеку артбуків AB Library
Міжнародна компанія з розробки ігор AB Games відкрила бібліотеку артбуків AB Library у своїй новій київській студії. Це простір, в якому люди з креативних індустрій можуть знайти натхнення та отримати нові знання про геймдев, улюблені ігри та чарівні світи.
«Ми в AB Games створюємо всі умови для розробки ігрових бестселерів. До нас приходять люди, які люблять грати в ігри, це їх драйвить, їм цікаво працювати один з одним. Нашу флагманську гру Hidden City створює одна із 5 кращих у світі команд, яка знає про жанр HOPA все. Також ми займаємо активну позицію в Україні та створюємо проєкти, спрямовані на розвиток геймдев-індустрії, такі як асоціація Gamedev_ua та AB Library» — коментує Іванна Погребняк, Executive Director AB Games.
У AB Library проводяться презентації артбуків від українських видавництв, лекції, майстер-класи та Live Talks зі спеціалістами сфери геймдеву, дизайнерами та ілюстраторами. Гостями бібліотеки вже стали Джама Джурабаєв, головний концепт-художник Lucasfilm, арт-директор Ubisoft Рафаель Лакост та Софі Ву, продюсер Rovio та VooDoo. Також у бібліотеці записується освітній AB Library Podcast.
Тарас Жуков, PR & Communications Officer в AB Games розповідає: «Антон Большаков, засновник AB Games, дуже любить ігри та вміє створювати ігрові світи. І створення бібліотеки було однією з його мрій. Він прагнув створити місце, де геймдизайнери, художники та сценаристи можуть надихатись та наповнюватись ідеями. Формування ком’юніті, підтримка талантів, натхнення та обмін знаннями — для цього і була створена AB Library».
В найближчі місяці у бібліотеці заплановані майстер-класи з українською художницею, яка створює контент для Blizzard, презентації нових артбуків та нові випуски подкасту AB Library. А також презентація нового девайсу для художників від компанії Wacom.
Наразі простір працює за індивідуальним запитом за адресою: вул. Паркова дорога, 2, БЦ Summit. У планах компанії відкрити двері бібліотеки у вихідні дні для всіх охочих.