PR марафон: до кінця прийому проєктів залишилося 5 днів | PR на MMR
Logo MMR base

PR марафон: до кінця прийому проєктів залишилося 5 днів

19 апреля 2021

Оргкомітет Антикризового PR Марафону продовжує приймати та обробляти кейси в декількох номінаціях конкурсу:

  • Комплексна PR-кампанія. Мета — завдання — результат, а не дія заради дії
  • PR-команда. Комунікації — це командна робота, і команда має вдало реалізовувати весь комплекс репутаційних завдань
  • Employer Branding. Найкращі практики з розробки, реформування та впровадження кейсів у напрямку просування бренда роботодавця  
  • Відкритість топ-менеджера. Перша особа компанії, яка відповідає за всі ризики та комунікує з усіма групами стейкхолдерів чесно та відкрито 
  • Корпоративний благодійний фонд. Фонд як елемент бізнес-стратегії з власними цільовими та довгостроковими проєктами 
  • Проєкт В2G. Бізнес стає надійним партнером державних органів усіх рівнів в реалізації різноманітних ініціатив
  • Спонсорський проєкт. Спонсорство залишається ефективним засобом комунікації бренда з різними ЦА завдяки спільним цінностям

Наразі найбільш затребуваними є номінації: Комплексна PR-кампанія, PR-команда та спонсорський проєкт. 

Нагадаємо, що для участі в конкурсі приймаються проєкти, що були ініційовані у 2020 році та завершилися на момент подачі аплікаційної форми. Оргкомітет та члени журі будуть оцінювати довершеність проєкту, та відповідність цілей досягнутим результатам.

Аплікаційну форму з проєктом у вибраній номінації необхідно надіслати на адресу [email protected] до 23 квітня включно. Подача форми на розгляд оргкомітету є безкоштовною. Один проєкт може бути подано лише до однієї з номінацій.

Звертаємо вашу увагу, що наявність форми не гарантує участь проєкту в номінації — оргкомітет має право не включати його в шорт-ліст без пояснення причин.

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

Подати заявку

Переможці в кожній номінації будуть оголошені 20 травня на Антикризовому PR Марафоні.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
19 апреля 2021, 13:27