30 июля 2008 в 14:41

"Подробности" на "Інтері" вестиме Ірина Юсупова

З 11 серпня інформаційну програму «Подробности» на телеканалі «Інтер» замість Ганни Гомонай вестиме Ірина Юсупова, яка донедавна була власним кореспондентом каналу в Росії.
 

Ганна Гомонай разом із своїм чоловіком, народним депутатом Андрієм Віталійовичем Шевченком, вирушить до Сполучених Штатів Америки, де стане вільною слухачкою Єльського університету. Перебування подружжя у США триватиме кілька місяців, після чого, за інформацією «ТК», Ганна планує повернутись  на «Інтер».
 
Також джерело повідомляє про те, що з 10 серпня підсумковий тижневик «Подробиці тижня» замість Руслана Сенічкіна вестиме Андрій Данілевич, який зараз є ведучим програми «Новини» на «Інтері». Руслан Сенічкін залишиться ведучим програми «Подробности».
 
Ганна Гомонай утрималась від коментарів, переадресувавши «ТК» до прес-служби «Інтера». У свою чергу прес-служба поки що не надає офіційної інформації про зміну ведучих. 
Теги:
интер тв
Источники новостей:
telekritika.ua
Новости по теме:
#ВНЕЭФИРАНАВИДУ
0
MMR проведет семинар: Как найти нишу

29 мая MMR проведет семинар Как найти нишу для бизнеса, если хочешь перемен для тех, кто устал от корпорации или от привычного рынка.

Реклама
Календарь событий
Реклама
Подписаться на рассылку:
Реклама

Увидели ошибку – выделите мышкой и нажмите CTRL+ENTER.

Orphus